78832. Ubekendt kunstner: Vinterlandskab med bedstefar og børn der holder hvil efter brændesamlingen.

Usigneret. Olie på lærred. 58 x 76 cm. Bred guldramme. 19. årh.

Et hjørneornament på rammen mangler.

Varenr 78832

1 Juli 2020 20:40

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms