78481. Ubekendt kunstner: Bjerglandskab med hytte, 19.årh.

Olie på malepap, utydeligt signeret. 15 x 21,5 cm. Rest af laksegl på bagsiden.

Varenr 78481

1 Juli 2020 20:39

Vurdering 500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms