66137. Julius Exner (1825-1910): Almueinteriør med væverske

Olie på lærred. Sign. J. Exner 1879. 37 x 51 cm. I forgyldt ramme med efeuranke.

Krakeleringer

Varenr 66137

1 Juli 2020 20:39

Vurdering 12000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms