80422. Th. B. Dahl (1886-1971): Landsbygade med mand og kvinde

Olie på lærred. sign. Th. B. Dahl. 52 x 71 cm.

Varenr 80422

1 Juli 2020 20:38

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms