80421. Knud Sinding (1875-1946): Dreng med hunde og hvalpe

Olie på lærred. 60 x 53 cm, sign. KS 12.

Varenr 80421

1 Juli 2020 20:37

Hammerslag6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK 1.300 DKK2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK

Vurdering 2500 DKK

3661.300 DKK2020-07-01 19:08
241.200 DKK2020-06-26 17:42
 1.200 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms