78999. D. Francke: Hus og sejlskibe ved vand

Olie på lærred, sign. D. Francke. 24,5 x 35,5 (41 x 51) cm.

Varenr 78999

1 Juli 2020 20:37

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms