79526. Johan Neumann (1860-1940): Strandparti ud for Hornbæk med Kullen i baggrunden

Olie på lærred, sign. Johan Neumann. 45 x 69 (59 x 82) cm.

Varenr 79526

1 Juli 2020 20:36

Vurdering 5000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms