80520. Just Andersen (1884 - 1943):Figurer (2)

Pige med bold, sign. H. 17,5 cm samt Havfrue, stemplet HC, H. 16 cm

Varenr 80520

1 Juli 2020 20:31

Hammerslag9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK 1.000 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

182121.000 DKK2020-06-30 15:40
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms