80495. Asta Lilbæk: Pigen med guldhornet

Figur af patineret diskometal, sign. Asta Lilbæk, stemplet for Just Andersen, dessin 2164, H. 25 cm. Lille afskrab ved håret.

Varenr 80495

1 Juli 2020 20:30

Vurdering 1500 DKK

27938850 DKK2020-07-01 20:28
28715800 DKK2020-07-01 15:14
18212750 DKK2020-06-30 15:40
 750 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms