80483. Skulptur af bronze nr. 50/50

Sign. og dateret 73. H. 9 cm. Monteret på base af palisander. Totalhøjde 11,5 cm.

Varenr 80483

1 Juli 2020 20:30

Hammerslag23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK 1.400 DKK7.00 DKK8.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

261271.400 DKK2020-06-30 10:09
172561.300 DKK2020-07-01 20:03
18209950 DKK2020-07-01 19:38
30388750 DKK2020-06-26 07:48
 750 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms