78567. Spejl i forgyldt ramme med vifteformet top. 19. årh.

Firkantet ramme med ornamentik, bladmotiver og vaser, rosetter på hjørnerne, antagelig senere, buet top med vifteformet skæring og ornamentbånd.
161 x 65 cm.

Varenr 78567

1 Juli 2020 20:26

Vurdering 4000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms