78566. Rokokospejl i forgyldt ramme med bladskæringer og kæmninger

Kompakt, ornamenteret ramme med let buet top med fjerbusk og bladværk. 79 x 55 cm. 18. årh.

Afslag foroven, afslag på gesso flere steder. Nederste del af rammen repareret

Varenr 78566

1 Juli 2020 20:26

Vurdering 3000-4000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms