78662. Udskåret kapitæl af træ samt sæt på fire udskårne og forgyldte balustre (5)

Kapitæl af udskåret træ, bemalet og forgyldt. Ca. 20 x 22 cm, H. 19 cm., samt sæt på fire udskårne og forgyldte balustre, H. 30, øverste diam. 13 cm.

Afslag og afskalninger.

Varenr 78662

1 Juli 2020 20:24

Hammerslag28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK31.00 DKK 425 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

25774425 DKK2020-07-01 19:41
24176400 DKK2020-07-01 06:14
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms