79744. Skrivepult af mahogni. 19. årh.

Bred skrivepult med skrå klap med rum, en skuffe i sargen. Lige firkantede ben. B. 105, D. 60, H. 99 cm.

Lister på sarg mangler. Ben ormædte, det ene bagben kortere end de andre

Varenr 79744

1 Juli 2020 20:12

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms