79726. Two pillar table og seks stole, mahogni (10)

Kannelerede bordben med sko og hjul af messing, H. 74, L. 200, B. 110 cm, tre ilægsplader med sarg á 50 cm.
Seks stole med skjoldformede rygge, sæder betrukkede med grønt velour. Sh. 47 cm.
Brugsspor, ridser på bordplade, mindre finerafslag på kant.

Varenr 79726

1 Juli 2020 20:12

Vurdering 3000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms