80596. Helmut Sturm (1932-2008): Komposition

Olie på plade, sign. Sturm. 53 x 33 (54 x 34) cm. Helmut Sturm var med i kunstnerkollektivet Herzogstrasse.

Varenr 80596

1 Juli 2020 20:05

Hammerslag5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK 5.000 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK

Vurdering 3000 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

183735.000 DKK2020-07-01 20:02
149374.500 DKK2020-07-01 19:56
SAMMLUNG214.000 DKK2020-07-01 19:55
183542.800 DKK2020-07-01 18:12
203952.600 DKK2020-07-01 16:10
SSJK2.200 DKK2020-07-01 15:23
249032.000 DKK2020-06-25 15:59
41651.500 DKK2020-06-24 12:41
 1.500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms