79556. Lis Zwick (f. 1943) "Artisterne" figurkomposition, litografi i farver

Sign. og betitlet Lis Zwick 1992, 123/250. Bladstørrelse: 37 x 54. U. ramme.
Farvefriskt og ubrugt eksemplar.

Varenr 79556

1 Juli 2020 20:04

Hammerslag17.00 DKK18.00 DKK 150 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK

Vurdering 800-1000 DKK

4165150 DKK2020-07-01 19:53
SH125 DKK2020-07-01 12:34
 100 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms