79554. Lis Zwick (f. 1943) Figurkomposition, litografi i farver

Sign. Lis Zwick 1988, 90/200. Bladstørrelse: 45 x 63 cm. U. ramme.
Farvefriskt og ubrugt eksemplar.

Varenr 79554

1 Juli 2020 20:04

Hammerslag11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK 225 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK

Vurdering 800-1000 DKK

4165225 DKK2020-07-01 19:55
23394200 DKK2020-07-01 14:31
30531150 DKK2020-06-25 07:12
 100 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms