79552. Lis Zwick (f. 1943) "Homo Ludens II & Homo Ludens III". 2 litografier i farver (2)

Begge betitlede og sign. Lis Zwick 2000, hhv 34/250 og 88/250. Bladstørrelse: 30 x 21. U. ramme.
Farvefriske og ubrugte eksemplarer.

Varenr 79552

1 Juli 2020 20:04

Hammerslag7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK 325 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK

Vurdering 800-1000 DKK

19013325 DKK2020-07-01 20:00
21749300 DKK2020-07-01 16:29
4165300 DKK2020-07-01 19:52
30541250 DKK2020-06-30 12:44
23394200 DKK2020-07-01 14:32
30531150 DKK2020-06-25 07:11
FRANK125 DKK2020-06-24 19:06
 100 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms