79483. Thormod Larsen (1921–1977): Komposition. Farveradering

Sign. Thormod Larsen 1973 Epreuve d'artiste Indrammet med passepartout. Lysmål 46 x 51, rammemål 62 x 68 cm.

Varenr 79483

1 Juli 2020 20:03

Vurdering 600 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms