79414. Bent Karl Jacobsen (1934-2004): Tivoli

Litografi. Rammemål 50 x 60 cm. Sign. Bent Karl Jacobsen 69 70/100

Varenr 79414

1 Juli 2020 20:03

Vurdering 600 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms