79368. Reidar Magnus (1896-1968): Komposition

Litografi, usigneret.
Indrammet bag glas: 46 x 62 (50,5 x 70,5) cm.

Varenr 79368

1 Juli 2020 20:02

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms