79255. Bjørn Nørgaard (f. 1947): Komposition

Litografi 252/300. Fra mappe udgivet af Brøndum. Blyantssigneret i billedet. 31 x 24 (51 x 46) cm.

Varenr 79255

1 Juli 2020 20:02

Hammerslag20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK 400 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK

Vurdering 800 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

20061400 DKK2020-07-01 19:54
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms