79217. Bjarne Winther Troelstrup (f. 1934): Litografi

159/500, sign. bj. w. Troelstrup.
Indrammet bag glas: 63 x 58,5 cm.

Varenr 79217

1 Juli 2020 20:02

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms