80257. Ubekendt kunstner: Parti fra Gentofte sø med bondehuse i forgrunden og Gentofte kirke på bakken

Olie på lærred. Usign. 57 x 83 cm.

Restaureret, lærredet senere monteret på plade

Varenr 80257

24 Juni 2020 20:59

Hammerslag6.00 DKK7.00 DKK 3.800 DKK11.00 DKK12.00 DKK

Vurdering 3000 DKK

138783.800 DKK2020-06-24 20:44
188363.600 DKK2020-06-24 20:15
290453.000 DKK2020-06-24 16:52
3401.700 DKK2020-06-23 17:31
 1.500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms