80060. Svend Saabye (1913-2004): Opstilling med plante og hvid kande

Olie på lærred, sign. saabye. 50 x 57 cm

Varenr 80060

24 Juni 2020 20:50

Hammerslag26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK 1.800 DKK19.00 DKK20.00 DKK

Vurdering 1200-1500 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

105021.800 DKK2020-06-24 19:12
SAMMLUNG211.700 DKK2020-06-24 08:15
3401.600 DKK2020-06-23 17:21
948650 DKK2020-06-20 04:40
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms