79942. Poul Anker Bech: Trailer stop

Litografi, 37,5 x 56 cm. Sign. Poul Anker Bech -05 53/90

Varenr 79942

17 Juni 2020 20:10

Hammerslag14.00 DKK15.00 DKK 3.600 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK

Vurdering 1500 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

JENSLPHOT3.600 DKK2020-06-17 20:04
304643.400 DKK2020-06-16 18:35
304513.200 DKK2020-06-13 00:38
263143.000 DKK2020-06-10 16:17
249032.000 DKK2020-06-11 12:37
172561.400 DKK2020-06-10 17:01
41651.200 DKK2020-06-10 16:34
284951.000 DKK2020-06-10 13:57
21005950 DKK2020-06-10 16:12
 750 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms