79861. Leif Sylvester: Dyr

Litografi, rammemål 53 x 44 cm. Sign. Sylvester 04 161/210

Varenr 79861

17 Juni 2020 20:13

Hammerslag11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK 1.600 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK

Vurdering 800 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

171151.600 DKK2020-06-17 20:11
266901.500 DKK2020-06-17 20:11
24903900 DKK2020-06-17 19:17
30454600 DKK2020-06-14 15:25
21005550 DKK2020-06-13 22:16
30359500 DKK2020-06-13 21:21
16282450 DKK2020-06-12 12:21
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms