78763. Kulspand af messing, 19. årh.

H. 38, 31 x 31 cm.
Brugsslitage.

Varenr 78763

27 Maj 2020 20:03

Hammerslag25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK 375 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK

Vurdering 600 DKK

DAVIDH375 DKK2020-05-27 13:30
TKFASTKON350 DKK2020-05-27 12:59
 350 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms