78299. August Fischer (1854-1921): Sydlandsk fjordparti

Olie på lærred, sign. Aug. Fischer. 25 x 35 (47 x 57) cm

Varenr 78299

13 Maj 2020 20:46

Hammerslag28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK31.00 DKK32.00 DKK33.00 DKK 1.300 DKK11.00 DKK12.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

82911.300 DKK2020-05-13 20:41
BB23231.200 DKK2020-05-13 09:04
3401.100 DKK2020-05-13 08:47
9595700 DKK2020-05-10 16:31
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms