78239. P. Roberto: Skibsportræt af Elise Høy, Horsens, 19. årh.

Akvarel og gouache på papir, sign. P. Roberto.
Indrammet bag glas: 47 x 66 cm.
Skjolder og pletter.

Varenr 78239

6 Maj 2020 20:42

Hammerslag2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK 10.000 DKK25.00 DKK26.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

1407210.000 DKK2020-05-06 20:40
214259.500 DKK2020-05-06 20:39
209061.100 DKK2020-05-06 18:30
20329950 DKK2020-05-06 14:20
 750 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms