78219. Eiler Rasmussen Eilersen (1827-1912): Sydlandsk motiv med pergola

Olie på lærred, sig. R. Eilersen og dateret 1887. 46 x 61 (62 x 77) cm.

Varenr 78219

6 Maj 2020 20:38

Hammerslag12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK 3.000 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

188363.000 DKK2020-05-06 19:52
BB23232.800 DKK2020-05-06 19:49
202261.800 DKK2020-05-03 15:00
 750 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms