78221. Ubekendt kunstner: Motiv med herregården Arreskov på Sydfyn, 19. årh.

Olie på lærred, usigneret. 44 x 58 (56 x 70) cm.
Malt før restaureringen 1880'erne.

Varenr 78221

6 Maj 2020 20:38

Hammerslag26.00 DKK27.00 DKK 1.900 DKK3.00 DKK4.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

188361.900 DKK2020-05-06 19:23
302261.800 DKK2020-05-06 19:56
X3ETNC750 DKK2020-04-29 14:50
 750 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms