77821. Knud Kyhn (1880-1969): Flyvende fiskehejre over kystparti

Akvarel på papir, sign. monogram KK samt dateret 1926. Indrammet bag glas: 34 x 41 cm.

Varenr 77821

6 Maj 2020 20:33

Hammerslag16.00 DKK17.00 DKK 1.400 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK

Vurdering 1200 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

192671.400 DKK2020-05-06 16:16
251231.300 DKK2020-05-06 16:47
168691.000 DKK2020-05-05 20:52
X3ETNC700 DKK2020-05-01 10:19
WWWWWW650 DKK2020-04-30 14:02
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms