77821. Knud Kyhn (1880-1969): Flyvende fiskehejre over kystparti

Akvarel på papir, sign. monogram KK samt dateret 1926. Indrammet bag glas: 34 x 41 cm.

Varenr 77821

22 April 2020 20:44

Vurdering 1200 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

233251.600 DKK2020-04-22 20:40
182861.500 DKK2020-04-22 20:38
19267850 DKK2020-04-22 11:10
25123800 DKK2020-04-21 12:24
29969700 DKK2020-04-19 00:49
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms