77406. Jaques D'Arthois (1613-1686)?: Landskab - i forgrunden store træer

Olie på lærred på plade. 38,5 x 33,5 cm. Usign. På bagside maskinskrevet ark hvor maleriet tilskrives

Varenr 77406

15 April 2020 20:42

Hammerslag10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK 2.600 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK

Vurdering 1800 DKK

138782.600 DKK2020-04-15 20:40
223682.400 DKK2020-04-15 20:11
3402.200 DKK2020-04-15 11:32
X3ETNC900 DKK2020-04-08 15:59
 900 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms