77168. Ubekendt kunstner: Samling - militærorkester i lejr

Olie på lærred. 23,5 x 33 cm, usign. Afskalninger

Varenr 77168

15 April 2020 20:37

Hammerslag5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK 3.000 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

149373.000 DKK2020-04-15 19:35
INFOSCAND2.800 DKK2020-04-15 19:34
SILKORT1.100 DKK2020-04-15 16:28
30019650 DKK2020-04-15 13:41
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms