77161. Erik Østerby: Parti fra Dragør - Eyberts Plads

Olie på lærred. 30 x 40 cm, sign. E. Østerby

Varenr 77161

15 April 2020 20:35

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms