76248. Henning Jensen: Interiør med kvinde i køkkenet

Olie på plade, sign. Henning Jensen og dateret. 33 x 43 (46 x 56) cm.

Varenr 76248

8 April 2020 20:48

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms