76683. Rokoko form spejl i forgyldt ramme, 20. årh.

Facetslebet spejlglas. 153 x 60 cm.
(repareret på top)

Varenr 76683

8 April 2020 20:47

Hammerslag4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK 1.100 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

V1.100 DKK2020-04-08 20:45
190451.000 DKK2020-04-08 20:44
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms