77385. Konsolbord med forgyldt stel og marmorplade

Gylden broget marmor plade, stel med firkantede ben med sko, udskåret, gennembrudt sarg. Ikke oprindelig hylde med flet medfølger. 60 x 40 cm, H. 76 cm.
Borede huller i benene til montering af hylden

Varenr 77385

8 April 2020 20:20

Hammerslag13.00 DKK14.00 DKK 1.400 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

13671.400 DKK2020-04-08 20:14
210691.300 DKK2020-04-08 20:03
16583700 DKK2020-04-08 12:17
26776500 DKK2020-04-02 23:12
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms