76608. Fløjtespiller, figur af udskåret træ

Signeret AP, H. 54 cm. 20. årh.

Varenr 76608

18 Marts 2020 20:37

Hammerslag19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK 2.600 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

184182.600 DKK2020-03-18 20:14
X3ETNC2.400 DKK2020-03-18 20:11
GRONNEGADE1.200 DKK2020-03-17 12:56
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms