74843. Malet væghængt vitrineskab

Grønlig bemaling med forgyldte detaljer, rødt indvendigt, hylde og skerække. Front og skrå sider med glas. 20. årh.
B. 77 cm, D. 23 cm, H. 59 cm

Varenr 74843

4 Marts 2020 20:22

Hammerslag15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK 475 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

19022475 DKK2020-03-04 20:18
JOOS450 DKK2020-03-04 18:01
 450 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms