75970. Lille spejl i rigt udsmyket guldramme

Aflangt spejl i forgyldt, rigt udskåret ramme af træ. 19. årh. 55 x 17 cm
Mindre afskalninger på forgyldning

Varenr 75970

4 Marts 2020 20:17

Hammerslag15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK 475 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK

Vurdering 800 DKK

22687475 DKK2020-03-04 15:46
20783450 DKK2020-03-04 14:42
29509425 DKK2020-03-03 23:47
22370400 DKK2020-02-26 22:21
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms