76012. Kommode af mahogni og nød, 19. årh.

Front med fire skuffer, forreste ben volutte.
Mindre huller på topplade, finerafslag på front, en manglende hjørneliste samt slitage på ene sideliste.
Nøgle medfølger.

Varenr 76012

4 Marts 2020 20:16

Hammerslag14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK 400 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

22628400 DKK2020-03-02 19:07
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms