75418. Henning-Jensen (1882-1960): Haven på Baunebjerg Juni 1957

Olie på pap. 30 x 40 cm, sign. Henning-Jensen 57

Varenr 75418

19 Februar 2020 20:53

Vurdering 800 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms