75357. Christoffer Faber (1800-1869): En hindbærgren

Olie på lærred monteret på malepap. Usigneret, på bagsiden på etiket "Af: Christoffer Faber". 9,5 x 15 cm. I bred forgyldt ramme, 21 x 26 cm

Retoucheringer i baggrunden

Varenr 75357

2 dage 0 timer(+ 2 min)
19 Februar 2020 20:49
Auto

Vurdering 2000-3000 DKK

Budgivningen er i gang
Tilføj kalender

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms

Andre populære emner