75357. Christoffer Faber (1800-1869): En hindbærgren

Olie på lærred monteret på malepap. Usigneret, på bagsiden på etiket "Af: Christoffer Faber". 9,5 x 15 cm. I bred forgyldt ramme, 21 x 26 cm

Retoucheringer i baggrunden

Varenr 75357

19 Februar 2020 20:50

Hammerslag10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK 1.700 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK

Vurdering 2000-3000 DKK

242541.700 DKK2020-02-19 20:48
233251.600 DKK2020-02-19 20:31
 1.500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms