75062. Hvidmalet hjørneskab. 19. årh.

Todelt hjørneskab med dobbeltdøre. Hvidmalet og med forgyldte lister udvendigt. Rødmalet og med hylder indvendigt. H. 195, D. 52 cm

Brugsspor

Varenr 75062

12 Februar 2020 20:32

Hammerslag3.00 DKK4.00 DKK 6.500 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

194026.500 DKK2020-02-12 20:30
TE6.000 DKK2020-02-12 20:30
165831.500 DKK2020-02-12 19:20
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms

Andre populære emner