75218. Albert Stegler 1884-1945: Udsigt over Gudhjem

Olie på lærred, 90 x 100 cm. Sign.

Varenr 75218

12 Februar 2020 20:24

Hammerslag7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK 500 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

23183500 DKK2020-02-12 20:16
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms