75288. Ernst Hansen (1892-1968): Knælende kvinde med spejl

Sort-hvid litografi. Sign. Ernst Hansen 34. Lysmål 34 x 34 cm

Varenr 75288

12 Februar 2020 20:12

Hammerslag4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK 650 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK

Vurdering 600 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

27453650 DKK2020-02-12 20:07
19524600 DKK2020-02-12 15:21
17256550 DKK2020-02-06 19:28
17460500 DKK2020-02-06 14:08
1518450 DKK2020-02-06 08:58
ANDERSAND325 DKK2020-02-05 16:02
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms